Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Bathroom Poetry

Chris Hegeman oraz Subway 2.0 i Just Silence

„Design to dla mnie więcej niż nadawanie przedmiotom formy.
Produkty muszą nie tylko dobrze wyglądać, lecz również
niezawodnie działać.”

– Chris Hegeman

Jego projekty są nowoczesne i zgodne z duchem czasu, a funkcjonalność produktów jest przemyślana w najdrobniejszym szczególe. Jako projektant produktów w firmie Villeroy & Boch Holender Chris Hegeman już od ponad 10 lat kształtuje język formy naszych wyrobów w dziale Łazienka i Wellness.

Utrzymane w tradycji Dutch Design, typowego wzornictwa holenderskiego, jego projekty są minimalistyczne i eksperymentalne, innowacyjne i niezależne. Chris Hegeman określa sam siebie mianem perfekcjonisty, co jest widoczne w jego pracach. Ma duże zamiłowanie do szczegółów i zawsze pamięta o komforcie użytkownika. „Szczegóły robią różnicę”, jak mówi.

Jego projekty zostały także docenione przez międzynarodowych ekspertów w dziedzinie designu. Wanny Squaro Edge 12 oraz wanny SPA Just Silence otrzymały wiele renomowanych nagród za wzornictwo.

Poznaj punkt widzenia Chrisa Hegemana na temat stylu, wzornictwa i znaczenia łazienki: Obejrzyj film

Twórcze inspiracje Chrisa Hegemana

Chris Hegeman idzie przez życie z szeroko otwartymi oczami. Świat jest dla niego jednym wielkim źródłem inspiracji. Refleksy światła na wodzie lub wyjątkowy kształt auta – projektant chłonie wszystkie doznania i przekłada je na swój osobisty język designu. Jego prace utrzymane są główne w stylistyce wzornictwa holenderskiego - stylu surowym, innowacyjnym i zarazem pełnym humoru.

Poznaj Chrisa Hegemana

„Inspiracje czerpię z natury oraz z tego, co dzieje się na świecie.”

– Chris Hegeman

Just Silence – znakomity design dzięki pracy zespołowej

Just Silence to wanna spa o zupełnie nowym designie, będąca dziełem projektantów Chrisa Hegemana i Johana de Groot. Aby uzyskać prostą i zredukowaną do minimum formę, zapewniającą jednak przy tym najwyższy komfort dla użytkownika, zbliżyli się do granic możliwości produkcyjnych. Ich nowatorski projekt otrzymał renomowaną nagrodę iF Design Award 2015 oraz Red Dot Design Award 2016.

„Według mnie wspaniałe jest to, że mimo swojej długiej tradycji firma Villeroy & Boch jest otwarta na nowe i nie boi się innowacyjnych rozwiązań.”

– Chris Hegeman

SUBWAY 2.0
Zachwyca różnorodnością

Subway 2.0 zapewnia wiele możliwości aranżacji i pozwala na indywidualne zagospodarowanie przestrzeni łazienkowej. Szeroki asortyment produktów, dostępnych w dwóch formach: prostokątnej i zaokrąglonej, idealnie dopasowuje się do każdego wnętrza. Meble, dostępne w wielu kolorach, wnoszą do łazienki akcenty świeżości i oryginalności.

Kolekcja i produkty

JUST SILENCE
Doskonały design i komfort

Innowacyjna w swojej wyrazistej, zredukowanej formie wanna SPA Just Silence autorstwa Chrisa Hegemana i Johana de Groot na nowo definiuje komfort kąpieli na tarasie. Kubistyczna forma Just Silence oferuje przestronne wnętrze – na długie godziny przyjemnego relaksu! Minimalizm i perfekcyjne linie przyciągają wzrok i budzą zachwyt. Design wanny będzie idealnie współgrał z każdym ogrodowym stylem – z powodzeniem wpisze się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne przestrzenie.

Kolekcja

Inspiracje łazienkowe
– znajdź swój styl

Wnętrza Classic, Metropolitan lub Country pozwolą Ci stworzyć wyjątkową łazienkę w Twoim własnym stylu! Łącz do woli produkty, kolory i kształty - poszukaj inspiracji do swojej wymarzonej łazienki. Inspiracje Łazienkowe - pomysł na Twoje wnętrze. Daj się zainspirować!

Rozpocznij teraz


Bathroom Poetry – zobacz więcej serii
Gesa Hansen i Artis

Kolor we wnętrzu to wyraz osobowości. Gesa Hansen nadaje
eleganckim umywalkom Artis indywidualny charakter. Co było
inspiracją dla projektantki do stworzenia fascynującej koncepcji
kolorystycznej dla Villeroy & Boch?

Dowiedz się więcej

Oliver Schweizer przedstawia Legato

Za pomocą prostych, geometrycznych form, wyraźnych proporcji i przemyślanego zastosowania gry światła Oliver Schweizer tworzy fascynujące projekty łazienek. Łazienek, które zapraszają do krainy relaksu. Co inspiruje go do tworzenia nagradzanych projektów?

Dowiedz się więcej


www.zaraz.org.ua

best-cooler.reviews

www.shopvashtextil.com.ua/catalog/index/103-rasprodazha