Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Bathroom Poetry

Oliver Schweizer przedstawia Legato

„Design to dla mnie połączenie codzienności z estetyką”.

— Oliver Schweizer

Tworzyć produkty w taki sposób, aby czuć się z nimi komfortowo — z taką dewizą stuttgarcki projektant produktów Oliver Schweizer tworzy już od ponad 20 lat wysokiej jakości kolekcje łazienkowe Villeroy & Boch.

Jego projekty są w znacznym stopniu inspirowane skandynawskim designem. Za pomocą wyraźnych form o prostych liniach, dużych mebli oraz przemyślanego zastosowania światła tworzy on spokojną, ponadczasową aranżację łazienek wyróżniającą się najwyższą funkcjonalnością.

Wykorzystuje przy tym technologie innych branż, dzięki czemu wprowadza zupełnie nowe i zaskakujące rozwiązania do łazienki. Jego studio projektowe Schweizer Design Consulting oferuje usługi na rzecz dobrze znanych przedsiębiorstw m.in. z branży samochodowej, biurowej, gospodarstw domowych, zdrowia, stylu życia i sportu. Oliver Schweizer zdobył wiele międzynarodowych nagród, ostatnio była to nagroda Red Dot Design Award 2016 za kolekcję Legato marki Villeroy & Boch.

Zobacz, jakie są osobiste poglądy Olivera Schweizera na styl i design w łazience:

Obejrzyj film

„Marka Villeroy & Boch oznacza bardzo wysoką jakość designu.
W łazience Villeroy & Boch można po prostu poczuć się jak w domu”.

— Oliver Schweizer

Źródłem inspiracji Olivera Schweizera jest codzienne życie. W trakcie podróży lub w domu, w pracy, na targach czy też w książkach — wszędzie znajduje on interesujące szczegóły i rozwija z nich nowe pomysły do swoich projektów. W zakresie projektowania łazienek i mebli koncentruje się on przede wszystkim na stylu skandynawskim, kształtowanym za pomocą bardzo wyraźnych, ponadczasowych form.

Inspiracje projektowe Olivera Schweizera

„Inspiracje czerpię ze wszystkiego, co przynosi życie”.

— Oliver Schweizer

Przemyślane zastosowanie światła stanowi dla Olivera Schweizera istotny aspekt przy aranżacji łazienek. Musi ono nie tylko dobrze rozjaśniać pomieszczenie, ale również tworzyć relaksującą atmosferę. Projektant osiąga taki efekt, stosując źródła światła pozwalające dostosować oświetlenie do pory dnia — jasne rano i przyciemnione wieczorem.

LEGATO

Wygoda i funkcjonalność w dzień i w nocy

Kolekcja Legato Olivera Schweizera prezentuje się w sposób purystyczny i ponadczasowo nowoczesny. Ceramika o prostych liniach tworzy piękną jedność z wyrazistym designem cieszącego się powodzeniem programu meblowego. Dotyczy to dnia i nocy, gdyż dzięki opcjonalnemu oświetleniu LED umywalka i blat umywalki wydają się delikatnie unosić nad dolną szafką.


Bathroom Poetry — zobacz więcej serii

Chris Hegeman przedstawia Subway 2.0 i Just Silence

Klarowny, purystyczny i niezwykle komfortowy — język designu Chrisa Hegemana znajduje swój wyraz również w kolekcjach Subway 2.0 i Just Silence. Dlaczego nasz projektant przywiązuje szczególną wagę do szczegółów?

Dowiedz się więcej

Gesa Hansen i Artis


Kolor we wnętrzu to wyraz osobowości. Gesa Hansen nadaje eleganckim umywalkom Artis indywidualny charakter. Co było inspiracją dla projektantki do stworzenia fascynującej koncepcji kolorystycznej dla Villeroy & Boch?

Dowiedz się więcej

http://best-cooler.reviews

https://apach.com.ua

click hunter