Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Bathroom Poetry

Gesa Hansen i Artis

 „Dobrej jakości wzornictwo rezygnuje ze zbędnych elementów i pozostawia
wolną przestrzeń na poezję obiektu.”

– Gesa Hansen

Miłość do wzornictwa Gesa Hansen odziedziczyła po przodkach - Gesa pochodzi z rodziny projektantów mebli i architektów. Po studiach na Uniwersytecie Bauhaus i Nagoya University of Arts pracowała dla wielu pracowni projektowych w Tokio i Paryżu. W 2009 roku zgodnie z rodzinną tradycją stworzyła własną markę „The Hansen Family”, która projektuje ręcznie robione meble w stylu skandynawskim. Już pierwsza jej kolekcja zdobyła wiele renomowanych nagród w dziedzinie designu. Gesa Hansen święci również triumfy dzięki wybitnym projektom wnętrz pochodzącym z paryskiego studia HFB. W 2015 roku trafiła do grona 200 najważniejszych projektantów na świecie wybranych przez Wallpaper Magazine.

Gesa Hansen stworzyła dla Villeroy & Boch fascynującą koncepcję kolorystyczną, która nadaje indywidualny charakter eleganckim umywalkom Artis oraz wybranym kolekcjom wanien.

Poznaj osobisty punkt widzenia Gesy Hansen na styl, wzornictwo i znaczenie łazienki: Obejrzyj film

Inspiracje kolorystyczne Gesy Hansen

Niezwykły paryski styl życia, ludzie i przyroda w mieście podczas zmieniających się pór roku zainspirowały Gesę Hansen do stworzenia fascynującej koncepcji kolorystycznej dla Villeroy & Boch; od świeżej wiosennej zieleni, żółci lata i jesiennych odcieni różu aż po czysty zimowy błękit. Paletę kolorów uzupełniają trzy eleganckie odcienie czerni i szarości.

Kolory

„Nigdzie nie ma piękniejszych i bardziej interesujących kolorów niż w naturze.”

– Gesa Hansen


Artis

Doskonałe formy. Intensywne kolory.


Kolory i kształty są wyrazem osobowości i środkiem wyrazu w projektowaniu wnętrz. Kolekcja umywalek Artis doskonale podkreśla indywidualny styl również w łazience. Dzięki 15 eleganckim kolorom autorstwa Gesy Hansen oraz 4 filigranowym kształtom: okrągłemu, owalnemu, kwadratowemu i prostokątnemu, kolekcja stanowi ponadczasowy, klasyczny akcent w nowoczesnej łazience.

Kolekcja i produkty

 „Villeroy & Boch to synonim rodziny, jakości i tradycji. Wzornictwo jest bardzo różnorodne – znajdziemy tu ponadczasową klasykę, nowoczesny design, a także styl country.”

– Gesa Hansen


Inspirator łazienkowy
– znajdź swój styl

Trzy łazienkowe wnętrza: Classic, Metropolitan i Country pozwolą Ci stworzyć designerską łazienkę w Twoim własnym wyjątkowym stylu! Łącz do woli produkty, kolory i kształty - poszukaj inspiracji do swojej wymarzonej łazienki. Inspiracje Łazienkowe - pomysł na Twoje wnętrze.

Rozpocznij teraz


Bathroom poetry – zobacz więcej serii

Oliver Schweizer przedstawia Legato

Za pomocą prostych, geometrycznych form, wyraźnych proporcji i przemyślanego zastosowania gry światła Oliver Schweizer tworzy fascynujące projekty łazienek. Łazienek, które zapraszają do krainy relaksu. Co inspiruje go do tworzenia nagradzanych projektów?

Dowiedz się więcej

Chris Hegeman oraz Subway 2.0 i Just Silence

Klarowny, purystyczny i niezwykle komfortowy – język designu Chrisa Hegemana znajduje swój wyraz również w Subway 2.0 i Just Silence. Dlaczego nasz projektant przykłada szczególną wagę do szczegółów?

Dowiedz się więcej

www.zaraz.org.ua/credits/kredit-pod-zalog-nedvizhimosti-ili-avto/

www.best-cooler.reviews/

learn more best-cooler.reviews