Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Duża łazienka

Twój luksusowy pakiet dla domu.

Posiadacze dużej łazienki mogą uważać się za szczęściarzy – duża łazienka to okazja do stworzenia luksusowej, a jednocześnie wygodnej i przytulnej oazy wellnessu. Skorzystaj z możliwości swobodnego podziału pomieszczenia, połącz wysokogatunkowe materiały z ekskluzywnymi materiałami dekoracyjnymi i odkryj wygodne koncepcje dla łazienek Premium łączonych z pokojem.

Prawidłowe rozmieszczenie przestrzenne zapewniające przytulną atmosferę

Pora na komfort i przytulność w łazience: wraz z podziałem dopasowanym optymalnie do dostępnej przestrzeni powstaje symbioza funkcjonalności z wysokiej klasy wzornictwem. To z kolei umożliwia praktyczne urządzenie różnych części łazienki. Praktyczne rozwiązania takie, jak nowoczesne drzwi przesuwne ze szkła, umożliwiają na przykład wydzielenie oddzielnego miejsca relaksacyjnego z wanną i prysznicem. Elementem, który pozwoli wydzielić wyjątkowe miejsce na relaks, może być także wolnostojąca wanna. Świetne rozwiązanie: wolnostojąca wanna lub wanna z hydromasażem może być ekskluzywnym elementem stylistycznym łazienki. Czy chcesz rozkoszować się podczas kąpieli zachwycającym zachodem słońca? Ustaw wannę tak, aby był widok na okna.

Stylowe meble kąpielowe jakości Premium

Duża łazienka to duża ilość miejsca na przybory kąpielowe. Dzięki eleganckim meblom łazienkowym od Villeroy & Boch duże łazienki zachowują swoją dużą powierzchnię i wrażenie przestrzeni, a dla użytkowników pozostawiają wystarczającą ilość miejsca na relaks. Szafki o pełnej i połowicznej wysokości przekonują nie tylko dzięki licznym możliwościom przechowywania – eleganckie wzornictwo i wysokogatunkowe materiały to spokój dla oka i ducha.

Ustawione w przemyślanych miejscach podstawki i elementy regałowe z podświetleniem, które stwarzają przyjemny nastrój i podświetlają akcesoria łazienkowe, są przyjemne dla oka i zwracają uwagę.

Zaprojektuj swoją dużą łazienkę dokładnie tak, jak chcesz

Dzięki innowacyjnemu programowi do projektowania łazienki firmy Villeroy & Boch zaaranżujesz swoją obszerną łazienkę zgodnie z indywidualnymi wyobrażeniami i potrzebami. Wypróbuj różne konfiguracje i krok po kroku stwórz swoją osobistą oazę wellness.

Zaprojektuj łazienkę

Czysta harmonia

Zaletą dużych łazienek jest duża ilość miejsca, pozwalająca na zabawę materiałami i kolorami. W ten sposób można wzbogacić łączoną łazienkę w interesujące akcenty i łatwo ją zorganizować. Szlachetne płytki w stonowanych kolorach ze złotymi ornamentami dodadzą łazience szlachetnego przepychu. Można też zastosować pełne stylowej elegancji jasne kolory i wzory kwiatowe na ścianach. Chcesz, aby w łazience dominowały naturalne motywy? Okładziny ścienne, podłogowe lub meble z wysokogatunkowego drewna mają nie tylko szlachetny wygląd, lecz także wpływają pozytywnie na klimat pomieszczenia. Zachęcamy do ustalenia terminu z wykwalifikowanym fachowym sprzedawcą w celu uzyskania porady podczas planowania wymarzonej łazienki.


Łazienkowe inspiracje

Różnorodne pomysły aranżacji w zasięgu kliknięcia

Rozpocznij teraz

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz


topobzor.info

profvest.com