Brodziki Cul-Branch.info

Przyjemna kąpiel pod prysznicem – tak jak lubisz

ViPrint

Nowa interpretacja klasyki, fascynujący naturalny wygląd, popularny wzór płytek lub struktura graficzna – atrakcyjne wzorniczo dekory ViPrint nadają naszym brodzikom Subway Infinity wyjątkowy wygląd i czynią je prawdziwą ozdobą łazienki.

Więcej o ViPrint

Squaro Infinity

Z uwagi na elegancki i zarazem minimalistyczny wygląd Squaro Infinity to imponujący przykład nowoczesnego stylu urządzenia łazienki. Odpływ znajdujący się na równi z powierzchnią brodzika z elegancką chromowaną listwą to dodatkowy atrakcyjny element.


Subway Infinity

Serię brodzików Subway Infinity charakteryzuje duża różnorodność modeli i swoboda indywidualnej aranżacji. Przycinany brodzik ceramiczny jest na życzenie dostępny również w wersji o wymiarach specjalnych i perfekcyjnie dopasowuje się nawet do trudnych warunków przestrzennych.

Więcej o Subway Infinity

Szybkie poranne orzeźwienie, wieczorne odprężenie oraz błoga przyjemność o dowolnej porze dnia – kąpiel pod prysznicem idealnie pasuje do dzisiejszego stylu życia. Brodziki Villeroy & Boch dają wiele możliwości aranżacji w indywidualnym stylu. Zachwyć się nowoczesną estetyką brodzików w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach i odkryj przekonujące zalety, na przykład łatwość czyszczenia i trwałe, antypoślizgowe powierzchnie. Znajdź z Villeroy & Boch brodzik, który pasuje do Twojej łazienki i spełnia Twoje oczekiwania.

Poznaj nasze kolekcje

Squaro Infinity – rozwiązanie na miarę

Ultrapłaski brodzik z tworzywa Quaryl® to fascynujący przykład nowoczesnego wzornictwa. Precyzyjne krawędzie, bezrantowa stylistyka oraz 5 atrakcyjnych matowych kolorów prezentują się w łazience wyjątkowo stylowo. A indywidualne docięcie umożliwia dopasowanie brodzika do Twoich potrzeb z dokładnością co do milimetra.


Subway Infinity – idealnie dopasowany. 

Wyrazisty, bezrantowy design brodzika ceramicznego Subway Infinity harmonijnie wpasowuje się w nowoczesne łazienki i dopasowuje się do Twojego stylu również pod względem kolorystyki. Ogółem 43 standardowe rozmiary i precyzyjnie docinane wymiary specjalne to idealne rozwiązanie do każdej łazienki.

Odkryj teraz

ViPrint - Mój prysznic. Mój styl.

Nowa interpretacja klasyki, fascynujący naturalny wygląd, popularny wzór płytek lub struktura graficzna – atrakcyjne wzorniczo dekory ViPrint nadają naszym brodzikom Subway Infinity wyjątkowy wygląd i czynią je oryginalną ozdobą łazienki.

Odkryj teraz

Bogactwo wyboru – poznaj więcej kolekcji brodzików

Od superpłaskich po bardzo stabilne, o komfortowej głębokości lub z dwoma odpływami – przekonaj się o różnorodności naszych nowoczesnych brodzików o ponadczasowym wzornictwie i znajdź model idealnie odpowiadający Twoim wymaganiom.

Odkryj teraz

Zainspiruj się

Higieniczne, czyste, bezpieczne

Czysta sprawa  

Bezfugowe, gładkie powierzchnie nie tylko estetycznie wyglądają. Inna ich zaleta polega na tym, że można je dokładnie, szybko i łatwo wyczyścić. Z ich powierzchni spływa cała woda, dzięki czemu nie gromadzą się bakterie. Dlatego brodziki Villeroy & Boch to higieniczna alternatywa dla wykafelkowanych pryszniców.

To pewne: dzięki antypoślizgowej powierzchni o różnej klasie antypoślizgowości wszystkie brodziki Villeroy & Boch zapewniają stabilną pozycję i doskonałą przyczepność. W szczególności brodzik Squaro Infinity wykonany z tworzywa Quaryl® o najwyższym stopniu antypoślizgowości (klasa C) gwarantuje bezpieczną kąpiel pod prysznicem oraz przyjemne uczucie w kontakcie ze skórą.


Fantastyczne wzornictwo do Twojej łazienki

Ciesz się relaksem i przyjemnością kąpieli pod prysznicem z designerskim wyposażeniem: brodzik Squaro Infinity wykonany z tworzywa Quaryl® otrzymał nagrodę iF Design Award, a brodzik ceramiczny Subway Infinity nagrody iF Design Award oraz Red Dot Design Award.

www.topobzor.info/power-bank-s-funkciej-besprovodnoj-zarjadki/

у нас

узнать больше www.profvest.com