CLASSIC

Prosta elegancja we współczesnej odsłonie

Classic Lifestyle by Villeroy & Boch

Elegancja, która umie przetrwać całe epoki, jest fascynująca. Dzięki niej czujesz, że jesteś częścią większej całości. Można ją interpretować na ciągle nowe sposoby, dzięki czemu pozostaje w zgodzie z duchem czasu. Tak jak klasyczne kolekcje od Villeroy & Boch. Reprezentacyjne, pełne kultury, szlachetne i stylowe przenoszą dawne formy do naszych czasów. To indywidualny, ponadczasowo klasyczny styl życia. Od zmysłowości po glamour.


Artis
Doskonałe formy. Intensywne kolory.

Forma i kolor to elementy wystroju stosowane w celu podkreślenia indywidualnego charakteru wnętrz. Artis wprowadza indywidualny styl teraz również do łazienki – kolekcja obejmuje umywalki w 4 ponadczasowych formach i w 15 eleganckich kolorach, zaprojektowanych przez designerkę Gesę Hansen.

Kolekcja i produkty     Znajdź sprzedawcę

Hommage - Sign of a great era


Hommage
Znak ważnych czasów

Inspirowany latami 20-stymi XX wieku styl Hommage jest połączeniem ponadczasowych elementów wzorniczych wielkiej epoki: wyraziste kształty i reliefy stopniowe na ceramice, marmurowe blaty umywalek meblowych, szlachetne gałki ceramiczne i bejcowane drewno – wszystko w niezrównanej jakości.

Kolekcja i produkty     Znajdź sprzedawcę


La Belle
Nowa zmysłowość

Elegancja to więcej niż piękno. To uosobienie ponadczasowej zmysłowości. La Belle uwodzi eleganckimi, łukowatymi liniami i zaprasza, aby oddać się marzeniom – w łazience pełnej zmysłowych detali. To prawdziwie wyjątkowe chwile.

Kolekcja i produkty     Znajdź sprzedawcę

La Belle - The new sensuality

Inspirator aranżacji łazienki
– znajdź swój styl

Classic, Country, Metropolitan czy Easy – odkryj różnorodne pomysły aranżacji wymarzonej łazienki w Twoim indywidualnym stylu. Stwórz dowolną kombinację produktów, kolorów i form i odkryj cenne inspiracje do swojej łazienki z kreatorem stylu. Daj się zainspirować! 


Uruchom terazŁazienkowe inspiracje

Różnorodne pomysły aranżacji w zasięgu kliknięcia

Rozpocznij teraz

Centrum pobierania

Odkryj nasz pełny asortyment

Rozpocznij teraz

Biuletyn

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami ze świata łazienek

Zarejestruj się teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz

пеллетные горелки

https://220km.com

Cialis 40 mg en ligne