COUNTRY

Harmonijne kształty stworzone przez naturę

Natura to inspiracja: wieczorne promienie słońca, kolory pięknego krajobrazu, spokój lasu. Villeroy & Boch umie uchwycić tą lekkość, czar i romantycznego ducha natury. W ten sposób również łazienka staje się źródłem inspiracji. Z kształtami inspirowanymi naturą, ciepłymi kolorami i wysokogatunkowymi materiałami, stwarzającymi wrażenie harmonii i spokoju.


Subway 2.0
Zachwyca różnorodnością

Subway 2.0 zapewnia wiele możliwości aranżacji i pozwala na indywidualne zagospodarowanie przestrzeni łazienkowej. Bogaty asortyment produktów, dostępnych w dwóch formach: prostokątnej i  zaokrąglonej, idealnie dopasowuje się do każdego wnętrza. Program meblowy oferuje wiele różnych  wykończeń powierzchni i nadaje łazience nowoczesny wygląd. 

Kolekcja i produkty     Znajdź sprzedawcę


Aveo New Generation
Naturalna estetyka w nowoczesnej interpretacji 

Aveo New Generation to symbol naturalności. Przejrzyste, łukowate kształty umywalki meblowej lub wanny i szlachetne meble z fornirami z prawdziwego drewna idealnie harmonizują ze sobą dzięki zaokrąglonym kształtom. Na równi zmysłowy, jak i współczesny przekaz stylistyczny, dzięki któremu łazienka staje się oazą wellness.

 

Kolekcja i produkty     Znajdź sprzedawcę


True Oak
Tradycyjne rzemiosło w nowoczesnej interpretacji

Dzięki kolekcji True Oak łazienka staje się miejscem, w którym tradycja łączy się z innowacją w wyjątkowy sposób. Wieloletnie doświadczenia w sztuce rzemieślniczej, szlachetna ceramika i wysokogatunkowe, naturalne materiały stanowią wyraz wysokiej jakości kolekcji i nadają łazience harmonijny wygląd.

Kolekcja i produkty     Znajdź sprzedawcę


Inspirator łazienkowy
– znajdź swój styl

Classic, Country, Metropolitan – odkryj bogactwo pomysłów na urządzenie wymarzonej łazienki w twoim ulubionym stylu. Łącz ze sobą produkty, kolory i formy bez żadnych ograniczeń, i skorzystaj z doradcy stylistycznego, aby poznać ciekawe pomysły na urządzenie łazienki. Pozwól się zainspirować!


Rozpocznij teraz nŁazienkowe inspiracje

Różnorodne pomysły aranżacji w zasięgu kliknięcia

Rozpocznij teraz

Centrum pobierania

Odkryj nasz pełny asortyment

Rozpocznij teraz

Biuletyn

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami ze świata łazienek

Zarejestruj się teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz

http://ford.niko.ua

купить ковры киев

https://seotexts.com