Program do projektowania łazienek online

Zaprojektuj swoją łazienkę bez wychodzenia z domu

Projekt łazienki 

Jak prawidłowo zaprojektować łazienkę

Określ kształt swojego pomieszczenia.

Krok 1

Dodaj okna, drzwi oraz istniejące przyłącza.

Krok 2

Urządź swoją wymarzoną łazienkę, tak, jak chcesz.

Krok 3

Otrzymaj projekt swojej łazienki.

Krok 4

Zwróć się po poradę do placówki handlowej w najbliższej okolicy.

Krok 5

1. Rzut poziomy

Za pomocą zdefiniowanych przez nas wstępnie standardowych kształtów pomieszczenia sporządź przejrzysty rzut z wymiarami swojej łazienki. Jeżeli Twoja łazienka nie odpowiada podanym standardowym kształtom, w opcji „DOWOLNY KSZTAŁT POMIESZCZENIA” masz możliwość podania indywidualnego obmiaru. Aby w projekcie łazienki uwzględnić również skosy w pomieszczeniu, kliknij na symbol dachu na odpowiedniej ścianie.

2. Warunki budowlane

Aby Twój projekt odpowiadał rzeczywistym warunkom, w drugim kroku dodaj istniejące okna i drzwi oraz przyłącza. Program do projektowania łazienki 3D uwzględni je w dalszym projekcie, w związku z czym można będzie dowolnie urządzić swoją łazienkę bez nieprzyjemnych niespodzianek podczas realizacji.

3. Projektowanie

Z różnych kolekcji wybierz wyjątkowe produkty Villeroy & Boch i umieść je w wybranych miejscach na swoim rzucie. Jeżeli ze względu na warunki budowlane umieszczenie ich na rzucie nie będzie możliwe, to program do projektowania łazienki natychmiast to wykaże. Dzięki różnym widokom i różnej perspektywie możesz dokładnie dopasować do siebie poszczególne produkty i obejrzeć swój projekt w przejrzystym widoku 3D.

4. Projekt Twojej łazienki

Po pomyślnym ukończeniu projektu swojej łazienki możesz otrzymać swój projekt i wszystkie ważne informacje o wybranych produktach oraz innych możliwościach projektowych w formacie PDF. W tym celu wpisz swoje imię, nazwisko i adres e-mail w odpowiednich polach i wkrótce potem otrzymasz wszystkie informacje potrzebne do realizacji Twojej wymarzonej łazienki.

5. Wyszukiwarka sklepu

Aby znaleźć najbliższy sklep specjalistyczny, wpisz swój numer telefonu w odpowiednie pole i wybierz placówkę handlową z listy. Skontaktuje się ona z Tobą i udzieli kompetentnej porady i pomocy w dalszym projektowaniu Twojej łazienki.

Szablony projektowe do różnych łazienek

Poznaj przykładowe projekty łazienek wykonane przez wybranych ekspertów. Uruchom jednym kliknięciem gotowy szablon, a następnie szybko i łatwo dopasuj łazienkę do indywidualnych upodobań i potrzeb w naszym bezpłatnym programie do projektowania łazienki 3D dostępnym online.

Projektowanie małej łazienki z prysznicem

Dzięki innowacyjnym elementom wyposażenia Villeroy & Boch nawet małą łazienkę zmienisz w gustownie urządzoną oazę komfortu. Chwile wyjątkowego, odprężającego relaksu przeżyjesz na przykład podczas kąpieli pod prysznicem w kabinie narożnej z brodzikiem zamontowanym na równi z podłogą i z deszczownicą. Wąska umywalka i kompaktowa miska WC oraz szafka podumywalkowa pozwalająca zaoszczędzić miejsce zapewniają więcej komfortu oraz dostateczną swobodę ruchów na małej powierzchni.

Zaprojektuj łazienkę

Projektowanie małej łazienki z wanną

Urządzając małą łazienkę, nie musisz rezygnować z wygody pełnego wyposażenia – zwłaszcza z wanny. Wanny Villeroy & Boch pozwalające zaoszczędzić miejsce zapewniają maksymalne udogodnienia również w małym pomieszczeniu. Zmieszczą się w nim również inne podstawowe elementy wyposażenia, jak umywalka, toaleta, szafki, wieszak na ręczniki oraz grzejnik.

Zaprojektuj łazienkę

Projektowanie łazienki wellness

Planując indywidualną aranżację swojej łazienki wellness, można puścić wodze fantazji. Zainspiruj się wannami z hydromasażem, w których delikatnie wiruje woda, komfortowymi prysznicami z brodzikami montowanymi na równi z podłogą i z deszczownicą, eleganckimi umywalkami i wysokiej jakości armaturą, jak również gustownymi akcesoriami i kawałek po kawałku zaprojektuj swoją wymarzoną indywidualną łazienkę.

Zaprojektuj łazienkę

Projektowanie łazienki dla gości

Zaprojektowanie łazienki dla gości bywa często wyzwaniem ze względu na przeważnie niewielką powierzchnię do dyspozycji. Aby ją optymalnie wykorzystać, można wybrać na przykład praktyczną kompaktową miskę WC lub wąską umywalkę. Wyposażenie łazienki dla gości można uzupełnić o optymalny pod względem ilości zajmowanego miejsca prysznic typu walk in.

Zaprojektuj łazienkę

Zaprojektuj łazienkę w programie do projektowania łazienki online

Gustownie urządzona łazienka to osobista oaza relaksu we własnym mieszkaniu – zaciszne miejsce, w którym można się w spokoju zrelaksować i zregenerować. Rozkoszuj się tą lepszą jakością życia również w swoim domu – nowo budowanym lub remontowanym.

Dzięki internetowemu programowi do projektowania łazienki można w zaledwie kilku krokach wirtualnie zaprojektować łazienkę według własnych upodobań i wymagań.

Obejrzyj film

Checklista do projektu łazienki

Czy chcesz sporządzić projekt swojej indywidualnej, wymarzonej łazienki wspólnie z naszym autoryzowanym dystrybutorem? Aby jak najlepiej przygotować się do rozmowy z doradcą, radzimy wypełnić naszą listę kontrolną z najważniejszymi danymi dotyczącymi warunków przestrzennych oraz indywidualnych wymagań i wyobrażeń. Jednocześnie poszczególne punkty dają możliwość ponownej refleksji nad tym, jakie kryteria są dla Ciebie szczególnie ważne w aranżacji nowej łazienki.

Bezpłatna lista kontrolna w formacie PDF:

Pobierz listę kontrolną

Inspiracje

Inspiracje, jak stworzyć wymarzoną łazienkę

Cenne porady łazienkowe

Zainspiruj się naszymi pomysłami urządzenia łazienki i odkryj zupełnie nową perspektywę zmiany łazienki w prawdziwą oazę dobrego samopoczucia. Wyjątkowa różnorodność kształtów, kolorów i materiałów otwiera szerokie spektrum możliwości.

Odkryj trendy łazienkowe

Koncepcje oświetlenia łazienki

Światło to efektowny środek aranżacji, przy pomocy którego można świadomie wpłynąć na atmosferę w pomieszczeniu. Aby zmienić łazienkę w miejsce relaksu i odpoczynku, trzeba poświęcić tej kwestii szczególną uwagę. 

Odkryj teraz

Kolory w łazience – ładne ozdobne akcenty

Zachwyć się naszym łazienkowymi inspiracjami i stwórz swoją indywidualną oazę komfortu. Odkryj bogactwo kolorów, kształtów, materiałów i akcesoriów. 

Odkryj teraz

Bestsellerowe kolekcje łazienkowe

Subway 2.0

Kolekcja Subway 2.0 podoba się ze względu na znaczny minimalizm i wielką różnorodność modeli. Dzięki jasno zdefiniowanej formie i precyzyjnie poprowadzonym liniom poszczególne produkty emanują niezrównaną harmonią.

Zaprojektuj łazienkę z kolekcją Subway 2.0

Finion

Kolekcja Finion pozwala cieszyć się estetyką w jej najbardziej luksusowym wydaniu. Idea minimalistycznego wzornictwa i precyzyjna obróbka materiałów dają w efekcie wysokogatunkowe produkty, które emanują osobowością i obiecują optymalną jakość życia.

Zaprojektuj łazienkę z kolekcją Finion

Architectura

Kolekcja systemowa Architectura spełnia najwyższe wymagania odnośnie do wzornictwa i komfortu. Duże wrażenie robią zwłaszcza bezkrawędziowe ultrapłaskie brodziki – idealne do łazienki urządzonej zgodnie z duchem czasów.

Zaprojektuj łazienkę z kolekcją Architectura

Venticello

W przypadku Venticello pierwszorzędne wzornictwo tworzy idealną symbiozę z przemyślaną funkcjonalnością. Zarówno produkty ceramiczne, jak i meble łazienkowe zachwycają lekkością i pięknem, zapewniając jednocześnie znaczne korzyści praktyczne.

Zaprojektuj łazienkę z kolekcją Venticello

Serwis

FAQ do programu do projektowania łazienki

Jak utworzyć indywidualny kształt pomieszczenia w programie do projektowania łazienki online?

Aby utworzyć indywidualny kształt pomieszczenia, w pierwszym kroku „Start” wybierz spośród kształtów pomieszczenia opcję „Pomieszczenie dowolne”. Pojawi się siatka, na której możesz narysować swoje pomieszczenie: kliknij punkt początkowy i przeciągnij linię w wybranym kierunku, używając funkcji „przeciągnij i upuść”. Kiedy upuścisz linię, powstanie ściana. Powtórz tę czynność, aż dotrzesz z powrotem do punktu startu.

Jak dopasować wielkość pomieszczenia w programie do projektowania łazienki?

Wielkość łazienki można dopasować w drugim kroku „Pomieszczenie”, wybierając „Wymiary”. Jest tam widoczny rzut łazienki. Można teraz wybrać poszczególne ściany i przesunąć je, używając funkcji „przeciągnij i upuść”. Alternatywnie w menu z lewej strony można podać dokładną długość poszczególnych ścian oraz ich wysokość i grubość. Wielkość łazienki można dopasować również wtedy, kiedy w pomieszczeniu są umieszczone artykuły – w przypadku zmiany wielkości pomieszczenia zostaną one zachowane.

Jak zaplanować w łazience elementy pomieszczenia, takie jak np. okna i drzwi?

Elementy pomieszczenia można dodać do łazienki w drugim kroku „Pomieszczenie” w punkcie „Wyposażenie”. W tym celu w menu z lewej strony kliknij kategorię i wybierz element pomieszczenia: używając funkcji „przeciągnij i upuść”, możesz go przeciągnąć w wybrane miejsce w swojej łazience. Umieszczony element można w każdej chwili przesunąć, używając funkcji „przeciągnij i upuść”.

Jak dodać do łazienki ściankę instalacyjną?

Po określeniu kształtu pomieszczenia można w drugim kroku „Pomieszczenie” w punkcie „Wyposażenie” dodać do łazienki różne ścianki instalacyjne. W tym celu w menu z lewej strony kliknij „Ściany” i wybierz jedną ze ścianek instalacyjnych. Za pomocą funkcji „przeciągnij i upuść” umieść ją przy jednej z istniejących ścian w łazience. Umieszczoną ściankę instalacyjną można w każdej chwili kliknąć i przesunąć.

Jak zmienić kolory lub płytki na podłodze lub ścianach łazienki?

Podłoga, ściany oraz inne elementy pomieszczenia można wykończyć w różnych kolorach i różnymi płytkami. W drugim kroku „Pomieszczenie” wybierz w punkcie „Kolory” w menu z lewej strony odpowiedni element pomieszczenia. Żądany element można również wybrać w pomieszczeniu. Następnie trzeba kliknąć ustawiony kolor i wybrać żądany kolor lub płytki Villeroy & Boch.

Jak zapisać projekt łazienki, aby móc później kontynuować projekt?

W każdej chwili można zapisać projekt łazienki i kontynuować go w późniejszym czasie, klikając w czwartym kroku „Gotowe” punkt „Zakończ projekt”. Po wypełnieniu formularza kontaktowego otrzymasz pocztą elektroniczną link do swojego projektu oraz PDF z rzutem, wizualizacją 3D oraz listą artykułów. Twój projekt jest zapisany na stałe i w dowolnym czasie możesz go edytować i nad nim pracować.

Przegląd najważniejszych funkcji związanych z projektowaniem łazienek

Idealna swoboda projektowania

 • Planowanie rzutu poziomego z wymiarami
 • Wybór domyślnie zdefiniowanego kształtu pomieszczenia lub możliwość indywidualnego kształtowania pomieszczeń
 • Projektowanie i planowanie łazienki z użyciem widoku 3D
 • Koncepcja instalacji przedściennych oraz przyłączy wodnych i prądowych
 • Kontynuacja projektu łazienki w późniejszym terminie


Wszechstronne możliwości projektowania łazienek 

 • Ponad 60 elementów wyposażenia wnętrz, jak drzwi, okna i instalacje przedścienne
 • Kolorystyczne dopasowanie i kolorystyczna konfiguracja elementów pomieszczenia
 • Możliwość indywidualnego ułożenia płytek na ścianach i instalacjach przedściennych


Bogata paleta produktów Villeroy & Boch

 • Wyjątkowy wybór z ponad 15 kolekcji Villeroy & Boch oraz z ponad 800 produktów Villeroy & Boch: Ceramika sanitarna, wanny, brodziki, meble łazienkowe i płytki
 • Kolorystyczne dopasowanie mebli łazienkowych
 • Otwieranie szuflad, drzwi szafek i desek klozetowych w przypadku wybranych artykułów
 • Bezpośrednie wyszukiwanie produktu w programie do projektowania łazienek


Twoja koncepcja w różnych formatach

 • Przesyłanie rzutu poziomego, widoku 3D i listy produktów przy użyciu poczty e-mail
 • Aktywny udział w projektowaniu dzięki widokowi Virtual Reality i bezpłatnej funkcji VR CardboardRozpocznij projekt

Opinie klientów

„Każdy, kto kiedyś grał w The Sims, wie, o czym mówię – urządzanie wnętrz to świetna zabawa. Program do projektowania łazienki online firmy Villeroy & Boch oferuje mnóstwo różnych kolekcji łazienkowych: bardzo eleganckich i supernowoczesnych lub klasycznych. Lubię się zagłębić w taki program i mogę godzinami dłubać przy mojej wirtualnej łazience. Na szczęście jest również dostępnych kilka gotowych projektów łazienek dostosowanych do różnych potrzeb, które w kilku krokach można dopasować do swoich wyobrażeń. Przy pomocy tekturowych okularów VR można się przekonać, czy całość dobrze wygląda i czy obliczenia się zgadzają. To świetne rozwiązanie dla osób takich jak ja, którym czasami brakuje wyobraźni przestrzennej.”

Daniela Uhrich, Lady Blog: www.lady-blog.de

„Planer łazienki 3D firmy Villeroy & Boch to jeden z najlepszych programów na rynku. Jego zaletą jest to, że nie trzeba pobierać żadnego oprogramowania. Projektowanie odbywa się online, jest przejrzyste, a obsługa programu intuicyjna. Czas ładowania jest krótki, a jeśli ktoś przez przypadek zamknie przeglądarkę, to projekt zostanie zapisany. Bardzo mi się podoba, że gotowy projekt można na życzenie otrzymać w PDF-ie i że można go zwizualizować przy pomocy tekturowych okularów VR.”

Ira Hachmann, Designdots: www. designdots.de

Wiele nagród, wybitna jakość

Villeroy & Boch znakomicie łączy funkcjonalność, komfort i dobre wzornictwo. Dlatego wiele kolekcji i produktów Villeroy & Boch otrzymało nagrody za design.

также читайте

еще по теме www.profvest.com

www.profvest.com/2015/04/Kreditnoe-plecho.html