Program do projektowania łazienek online

Zaprojektuj swoją łazienkę bez wychodzenia z domu

Zaprojektuj łazienkę w programie do projektowania łazienek online

Zaprojektuj łazienkę w programie do projektowania łazienki online

Gustownie urządzona łazienka to osobista oaza relaksu we własnym mieszkaniu – zaciszne miejsce, w którym można się w spokoju zrelaksować i zregenerować. Rozkoszuj się tą lepszą jakością życia również w swoim domu – nowo budowanym lub remontowanym.

Dzięki internetowemu programowi do projektowania łazienki można w zaledwie kilku krokach wirtualnie zaprojektować łazienkę według własnych upodobań i wymagań.

Zaprojektuj łazienkę

Zaaranżuj swoją wymarzoną łazienkę

Jak prawidłowo zaprojektować łazienkę

Krok 1 Planer łazienki: Rzut poziomy

Określ kształt
swojego pomieszczenia.


Krok 1
Krok 2 Planer łazienki: Warunki budowlane

Dodaj okna,
drzwi oraz istniejące
przyłącza.

Krok 2
Krok 3 Planer łazienki: Projektowanie

Urządź swoją
wymarzoną łazienkę,
tak, jak chcesz.

Krok 3
Krok 4 Planer łazienki: Projekt Twojej łazienki

Otrzymaj projekt swojej łazienki.


Krok 4
Krok 5 Planer łazienki: Wyszukiwarka sklepu

Zwróć się po poradę do placówki handlowej w najbliższej okolicy.

Krok 5

1. Rzut poziomy

Za pomocą zdefiniowanych przez nas wstępnie standardowych kształtów pomieszczenia sporządź przejrzysty rzut z wymiarami swojej łazienki. Jeżeli Twoja łazienka nie odpowiada podanym standardowym kształtom, w opcji „DOWOLNY KSZTAŁT POMIESZCZENIA” masz możliwość podania indywidualnego obmiaru. Aby w projekcie łazienki uwzględnić również skosy w pomieszczeniu, kliknij na symbol dachu na odpowiedniej ścianie.

Krok 1 Planer lazienki: Rzut poziomy

2. Warunki budowlane

Aby Twój projekt odpowiadał rzeczywistym warunkom, w drugim kroku dodaj istniejące okna i drzwi oraz przyłącza. Program do projektowania łazienki 3D uwzględni je w dalszym projekcie, w związku z czym można będzie dowolnie urządzić swoją łazienkę bez nieprzyjemnych niespodzianek podczas realizacji.

Krok 2 Planer lazienki: Warunki budowlane

3. Projektowanie

Z różnych kolekcji wybierz wyjątkowe produkty Villeroy & Boch i umieść je w wybranych miejscach na swoim rzucie. Jeżeli ze względu na warunki budowlane umieszczenie ich na rzucie nie będzie możliwe, to program do projektowania łazienki natychmiast to wykaże. Dzięki różnym widokom i różnej perspektywie możesz dokładnie dopasować do siebie poszczególne produkty i obejrzeć swój projekt w przejrzystym widoku 3D.

Krok 3 Planer lazienki: Projektowanie

4. Projekt Twojej łazienki

Po pomyślnym ukończeniu projektu swojej łazienki możesz otrzymać swój projekt i wszystkie ważne informacje o wybranych produktach oraz innych możliwościach projektowych w formacie PDF. W tym celu wpisz swoje imię, nazwisko i adres e-mail w odpowiednich polach i wkrótce potem otrzymasz wszystkie informacje potrzebne do realizacji Twojej wymarzonej łazienki.

Krok 4 Planer lazienki: Projekt Twojej lazienki

5. Wyszukiwarka sklepu

Aby znaleźć najbliższy sklep specjalistyczny, wpisz swój numer telefonu w odpowiednie pole i wybierz placówkę handlową z listy. Skontaktuje się ona z Tobą i udzieli kompetentnej porady i pomocy w dalszym projektowaniu Twojej łazienki.

Krok 5 Planer lazienki: Wyszukiwarka sklepu

Przegląd najważniejszych funkcji związanych z projektowaniem łazienek

Internetowy program do projektowania łazienki Villeroy & Boch oferuje więcej możliwości zaprojektowania swojej wymarzonej łazienki w porównaniu ze zwykłymi internetowymi narzędziami do projektowania.

Idealna swoboda projektowania

 • Planowanie rzutu poziomego z wymiarami
 • Wybór domyślnie zdefiniowanego kształtu pomieszczenia lub możliwość indywidualnego kształtowania pomieszczeń
 • Projektowanie i planowanie łazienki z użyciem widoku 3D
 • Koncepcja instalacji przedściennych oraz przyłączy wodnych i prądowych
 • Kontynuacja projektu łazienki w późniejszym terminie

Wszechstronne możliwości projektowania łazienek 

 • Ponad 60 elementów wyposażenia wnętrz, jak drzwi, okna i instalacje przedścienne
 • Kolorystyczne dopasowanie i kolorystyczna konfiguracja elementów pomieszczenia
 • Możliwość indywidualnego ułożenia płytek na ścianach i instalacjach przedściennych

Bogata paleta produktów Villeroy & Boch

 • Wyjątkowy wybór z ponad 15 kolekcji Villeroy & Boch oraz z ponad 800 produktów Villeroy & Boch: Ceramika sanitarna, wanny, brodziki, meble łazienkowe i płytki
 • Kolorystyczne dopasowanie mebli łazienkowych
 • Otwieranie szuflad, drzwi szafek i desek klozetowych w przypadku wybranych artykułów
 • Bezpośrednie wyszukiwanie produktu w programie do projektowania łazienek

Twoja koncepcja w różnych formatach

 • Przesyłanie rzutu poziomego, widoku 3D i listy produktów przy użyciu poczty e-mail
 • Aktywny udział w projektowaniu dzięki widokowi Virtual Reality i bezpłatnej funkcji VR Cardboard

Szablony projektowe do różnych łazienek

Poznaj przykładowe projekty łazienek wykonane przez wybranych ekspertów. Uruchom jednym kliknięciem gotowy szablon, a następnie szybko i łatwo dopasuj łazienkę do indywidualnych upodobań i potrzeb w naszym bezpłatnym programie do projektowania łazienki 3D dostępnym online.

Projektowanie łazienki dla gości

Zaprojektowanie łazienki dla gości bywa często wyzwaniem ze względu na przeważnie niewielką powierzchnię do dyspozycji. Aby ją optymalnie wykorzystać, można wybrać na przykład praktyczną kompaktową miskę WC lub wąską umywalkę. Wyposażenie łazienki dla gości można uzupełnić o optymalny pod względem ilości zajmowanego miejsca prysznic typu walk in.

Zaprojektuj łazienkę

Mała łazienka z wanną

Projektowanie małej łazienki z wanną

Urządzając małą łazienkę, nie musisz rezygnować z wygody pełnego wyposażenia – zwłaszcza z wanny. Wanny Villeroy & Boch pozwalające zaoszczędzić miejsce zapewniają maksymalne udogodnienia również w małym pomieszczeniu. Zmieszczą się w nim również inne podstawowe elementy wyposażenia, jak umywalka, toaleta, szafki, wieszak na ręczniki oraz grzejnik.

Zaprojektuj łazienkę

Mała łazienka z prysznicem

Projektowanie małej łazienki z prysznicem

Dzięki innowacyjnym elementom wyposażenia Villeroy & Boch nawet małą łazienkę zmienisz w gustownie urządzoną oazę komfortu. Chwile wyjątkowego, odprężającego relaksu przeżyjesz na przykład podczas kąpieli pod prysznicem w kabinie narożnej z brodzikiem zamontowanym na równi z podłogą i z deszczownicą. Wąska umywalka i kompaktowa miska WC oraz szafka podumywalkowa pozwalająca zaoszczędzić miejsce zapewniają więcej komfortu oraz dostateczną swobodę ruchów na małej powierzchni.

Zaprojektuj łazienkę

Łazienka wellness

Projektowanie łazienki wellness

Planując indywidualną aranżację swojej łazienki wellness, można puścić wodze fantazji. Zainspiruj się wannami z hydromasażem, w których delikatnie wiruje woda, komfortowymi prysznicami z brodzikami montowanymi na równi z podłogą i z deszczownicą, eleganckimi umywalkami i wysokiej jakości armaturą, jak również gustownymi akcesoriami i kawałek po kawałku zaprojektuj swoją wymarzoną indywidualną łazienkę.

Zaprojektuj łazienkę