Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Rodzina produktów ViClean

Innowacyjne toalety myjące Villeroy & Boch

Toalety myjące: dodatkowy komfort w łazience

Doświadcz zupełnie nowego poczucia czystości i świeżości podczas korzystania z toalety z toaletą myjącą. Toalety myjące stanowią połączenie tradycyjnych toalet z funkcją bidetu i w ten sposób spełniają najwyższe standardy higieniczne w zakresie czyszczenia okolic intymnych. Ciepły, delikatny strumień wody dba o czystość. Następnie wystarczy po prostu osuszyć skórę. Ciesz się kojącą czystością. Toalety myjące firmy Villeroy & Boch są wyposażone w szereg udogodnień. Inteligentne funkcje i łatwość użytkowania zapewniają maksymalny komfort w łazience, z którego nie można zrezygnować. Praktyczna funkcja bidetu jest zintegrowana bezpośrednio z ceramiką, dlatego nie widać jej z zewnątrz. Ze względu na zredukowany kształt, elegancka ceramika sanitarna pasuje do każdego stylu wnętrza. ViClean – są to innowacyjne toalety myjące firmy Villeroy & Boch, które zapewniają luksusowy komfort również we własnym domu.


Toaleta myjąca – nowoczesny sposób na higienę intymną

Toalety myjące prezentują się jako nowoczesna forma toalety. Stanowią one połączenie konwencjonalnej miski ceramicznej z bidetem. W Japonii oraz w krajach południowoeuropejskich bidety są powszechnie stosowane przy czyszczeniu okolic intymnych. Stają się one coraz bardziej popularne również w naszym kraju. W innowacyjnych toaletach myjących funkcja bidetu jest zintegrowana z urządzeniem. Po skorzystaniu z toalety aktywowany jest strumień wody, który delikatnie i dokładnie oczyszcza okolice intymne. W przypadku wersji z suszarką z ciepłym powietrzem podmuch delikatnie osusza oczyszczone obszary ciała.


Korzyści dzięki innowacjom

Innowacyjny charakter higieny intymnej zapewnia wiele korzyści bez konieczności zmiany nawyków. Ponieważ nowoczesne toalety z funkcją higieny działają w zasadzie jak zwykła toaleta.

Woda do czyszczenia: aspekt zdrowotny

Świeża woda to kwintesencja czystości. Niezależnie od tego, czy chodzi o prysznic, kąpiel czy mycie zębów: woda jest niezbędna do pielęgnacji ciała. Nowe toalety myjące do higieny intymnej wykorzystują oczyszczające działanie wody. Woda oczyszcza okolice intymne znacznie dokładniej i skuteczniej niż papier toaletowy. Innowacyjny charakter toalety zapewnia uczucie całkowitej czystości i świeżości, które trwa przez cały dzień. Ponadto papier toaletowy może powodować podrażnienia, świąd, a nawet stan zapalny wrażliwej skóry. W przeciwieństwie do papieru, funkcja bidetu w szczególnie skuteczny i delikatny sposób usuwa wszelkiego rodzaju bakterie i zarazki z wrażliwych części ciała. Czysta woda bez żadnych dodatków również spełnia potrzeby alergików, którzy nie są narażeni na stres. W ten sposób toalety myjące oferują ogromne korzyści zdrowotne.

Bez barier

Osoby o ograniczonej mobilności, a tym samym trudnościach z korzystaniem z toalety i higieną intymną, korzystają na łatwej w obsłudze toalecie myjącej. Dzięki oczyszczającemu strumieniowi wody takie osoby nie są już uzależnione od pomocy z zewnątrz i odzyskują jakość życia. Dlatego ta forma higieny intymnej przyczynia się do wspierania łazienki bez barier.


Montaż toalet myjących

Do montażu toalety z funkcją bidetu w łazience potrzebne jest jedynie przyłącze zasilania w pobliżu, aby zapewnić komfortowe funkcje, takie jak ciepły strumień wody i podgrzewana deska sedesowa. Ponadto toaleta z funkcją higieny musi być podłączona do przyłącza wody.

Toalety myjące to nie tylko innowacyjne rozwiązanie łazienkowe w przypadku remontu lub urządzania nowej łazienki. Oprócz kompletnego systemu możliwe jest również doposażenie istniejących mis ceramicznych w wygodne funkcje dodatkowe. Po podłączeniu toalety z funkcją bidetu do źródeł wody i elektryczności można cieszyć się nowym poziomem czystości w istniejących urządzeniach sanitarnych. W rezultacie można cieszyć się odrobiną luksusu w wynajętym mieszkaniu.


Toalety myjące firmy Cul-Branch.info

Dzięki systemowi DirectFlush toalety myjące firmy Villeroy & Boch zapewniają szczególnie dokładne spłukiwanie. Ponadto toalety bezkołnierzowe można dokładniej wyczyścić, co zapewnia najwyższy standard higieny. Wykończenie CeramicPlus dodatkowo ułatwia czyszczenie i działa antybakteryjnie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak Quaryl i duroplast toalety z funkcją bidetu mogą z łatwością wytrzymać obciążenia wynikające z codziennego użytkowania. Oprócz najwyższych standardów w zakresie komfortu i higieny, toalety myjące firmy Villeroy & Boch spełniają również wymagania estetyczne. ViClean prezentuje się w rewolucyjnym wzornictwie, gdzie funkcje komfortu nie są instalowane w desce sedesowej, ale są osadzone bezpośrednio w ceramice. Odkryj różne wersje rewolucji łazienkowych i ciesz się dokładną czystością i długotrwałą świeżością.

ViClean-I 100

ViClean-I 100 oferuje indywidualnie sterowany strumień natrysku HarmonicWave o eleganckim, nowoczesnym wzornictwie. Dzięki mechanizmowi QuickRelease deskę sedesową można łatwo zdjąć w celu wyczyszczenia.

ViClean-L

ViClean-L – z inspiracji naturą. Wysokiej jakości dysza ze stali nierdzewnej zapewnia również pulsacyjny strumień masujący, który w razie potrzeby można dostosować. Oprócz innowacyjnych funkcji higieny, ta wersja ze zintegrowanym podgrzewaniem deski sedesowej i oświetleniem nocnym zapewnia większy komfort.

ViClean-U +

Ponadto nasz model premium ViClean-U+ jest wyposażony nawet w suszarkę z ciepłym powietrzem, która osusza ciało po umyciu. Dzięki automatycznemu opadaniu deski sedesowej pokrywa toalety sama otwiera się i zamyka. Ponadto podczas korzystania z produktu włącza się funkcja pochłaniania nieprzyjemnych zapachów, eliminując ich powstawanie w łazience. W ten sposób luksusowa ceramika sanitarna spełnia wszystkie wymagania dotyczące komfortu.

Deska myjące
Toalety myjące