Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Mała łazienka z prysznicem

Mała łazienka z prysznicem w wielkim stylu.

Mała łazienka z prysznicem

W większości przypadków mała łazienka jest szczególnie dużym wyzwaniem. Ponieważ mimo niewielkich rozmiarów nasze wymagania i oczekiwania względem małej łazienki wcale nie są małe. Dlatego taka łazienka wymaga optymalnej aranżacji i zastosowania optymalnych rozwiązań wyposażeniowych.

Mała łazienka z prysznicem - Subway 2.0

Wellness pod prysznicem

Uczucie relaksu często kojarzy się nam z wanną... Nie wierzysz, że prysznic może podarować Ci wyjątkowe momenty odprężenia? Wyobraź sobie więc prysznic na poziomie podłogi, w którym pod deszczownicą w mgnieniu oka zmyjesz z siebie pośpiech dnia codziennego i przeżyjesz wyjątkowe momenty odprężenia. Brodzik z akrylu, quarylu lub ceramiki to brak ryzyka poślizgnięcia się i przyjemne doznania na skórze, podczas gdy szklana kabina prysznicowa daje widok na osobistą oazę dobrego samopoczucia lub poranny wschód słońca.

Wykorzystaj wysokość pomieszczenia

Miejsce do przechowywania – tego nigdy za wiele! Pomyśl tylko o tych wszystkich kosmetykach, ręcznikach, suszarce i innych utensyliach. Sytuacja jest jednak trudna, jeżeli w małej łazience nie ma miejsca na przechowywanie, co jednak jest niezbędne. Ponieważ przestawienie ścian w lewo czy w prawo nie wchodzi w grę, pozostaje tylko droga w górę lub w dół. Doskonałym oraz stylowym elementem wyposażenia jest szafka podumywalkowa.

W ten sposób niewykorzystaną przestrzeń pod umywalką można przeznaczyć na praktyczne i oszczędzające miejsce przechowywanie ręczników, suszarki i podobnych akcesoriów. Można także wykorzystać pomieszczenie na wysokość: regały łazienkowe i wysokie szafki dają się idealnie wpasować w aranżację pomieszczenia, tak aby nie stwarzały wrażenia przeładowania, i zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania. Wyjątkowa atrakcja: wielofunkcyjne szafki ze zintegrowanymi gniazdkami elektrycznymi, koszem oraz pudełkami na chusteczki to praktyczne i uniwersalne rozwiązanie, które dzięki wielu różnym wariantom kolorystycznym i wersjom modeli można dopasować do stylu urządzenia łazienki. Pasujące stylistycznie akcesoria, jak pojemniki i wazony, dodadzą uroku nawet najmniejszej łazience.

Mała łazienka z prysznicem - Venticello
Mała łazienka z prysznicem - Venticello

Zaprojektuj swoją małą łazienkę z prysznicem według indywidualnych upodobań

Innowacyjny program do projektowania łazienki online Villeroy & Boch daje możliwość wygodnego zaprojektowania swojej indywidualnej wymarzonej łazienki bez wychodzenia z domu. Możesz wypróbowywać dowolne konfiguracje, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń i urządzić łazienkę ze smakiem.

Zaprojektuj łazienkę

Mała łazienka z prysznicem - Venticello

Efektywne rozwiązania aranżacyjne dadzą więcej miejsca nawet w małej łazience

Małe łazienki oferują naprawdę wiele możliwości urządzenia, co potwierdzają wygodne rozwiązania aranżacyjne umożliwiające jednocześnie oszczędzenie miejsca: zwężony stół umywalkowy lub instalacja WC-kompaktu stworzy wrażenie dużej przestrzeni. Prysznic na wysokości podłogi ze szklaną ścianką prysznicową wpasowuje się delikatnie w pomieszczenie, jednocześnie go nie przeciążając. Odkryj praktyczne możliwości urządzenia z wykorzystaniem narożników pomieszczenia, takie jak brodziki narożne lub armatury montowane z boku umywalki meblowej, i zorganizuj swoje miejsce wypoczynku na małej przestrzeni.

Ponadto istnieje wiele sposobów, aby mała łazienka wydawała się bardziej przestronna. Już podczas projektowania łazienki wybierz wyposażenie w jasnych kolorach i pamiętaj o odpowiednim oświetleniu. Dodatkowe źródła światła i powierzchnie lustrzane optycznie powiększają pomieszczenie – duże płytki dają łazience przejrzystą, spokojną strukturę.


Łazienkowe inspiracje

Różnorodne pomysły aranżacji w zasięgu kliknięcia

Rozpocznij teraz

Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz


kompozit.ua/

там sweet-smoke.com.ua