Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Collaro

Charakter i styl

Nowoczesne wzornictwo to coś więcej, niż tylko ładny wygląd. Collaro tworzy ponadczasowe, piękne wnętrze, sprzyjające dobremu samopoczuciu. O wyrazistym, delikatnym stylu, a jednocześnie niezwykle przytulne. Uwagę przykuwa odznaczająca się krawędź, nadająca kolekcji indywidualnego charakteru. Odkryj łazienkę, która łączy charakterystyczną formę, wysokogatunkowe materiały i praktyczną funkcjonalność.

Finezja i wytrzymałość

Cienkie ścianki, precyzyjne kąty, wąskie krawędzie. Finezyjnie wykonane umywalki Collaro w pełni wykorzystują zalety naszej wysokogatunkowej ceramiki TitanCeram i łączą niezwykłą wytrzymałość z ponadczasowym designem. Są one również dostępne z naszym wyjątkowo pięknym i niezwykle wytrzymałym szkliwem TitanGlaze w matowym kolorze Stone White.

 Odkryj TitanGlaze Stone White

Lekkość i komfort

Zaskakująco filigranowe i niezwykle ujmujące

Umywalki Collaro prezentują modne wzornictwo, w którym przeważa przyjemna, nieskomplikowana forma.

Umywalki

Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij

Ich smukłe kontury dodają łazience lekkości, a krawędzie o charakterystycznym wzornictwie dodatkowo służą jako ochrona przed zachlapaniem. Dzięki wielu kształtom i rozmiarom kolekcja Collaro, np. w formie umywalki stojącej na blacie, sprawdzi się także w Twojej łazience. Do kompletu oferujemy również miski WC i bidety o prostych liniach, z kolekcji łazienkowej Venticello.

Pasujące miski WC i bidety

Funkcjonalność i emocje

Subtelne linie umywalek znajdują swoją kontynuację w designie mebli. Niezwykłe wrażenie sprawia zwłaszcza korpus szafki podumywalkowej o grubości zaledwie 8 mm.

Meble wyglądają filigranowo, zapewniają jednak zaskakujący komfort dzięki dużej ilości miejsca do przechowywania i szufladom z praktycznym, pełnym wysunięciem i matami antypoślizgowymi. Atrakcyjną ozdobą jest aluminiowy uchwyt w formie listwy ze zintegrowanym oświetleniem LED, który stanowi ciekawy akcent. Meble, które są dostępne w 10 kolorach, nadzadzą łazience niepowtarzalnego charakteru.

Przegląd wszystkich mebli

Indywidualność i odprężenie

Wanny akrylowe Collaro o filigranowym przekroju i jednej szerokiej krawędzi przyciągają wzrok. Krawędź o charakterystycznym designie nadaje luksusowego wyglądu. Armatura odpływowo-przelewowa z zaworem push-open dostępna jest w jednym z czterech kolorów i pasuje do baterii Villeroy & Boch.

Przejdź do wanien Collaro

Bez względu na to, czy wybierzesz wannę montowaną przy ścianie, wolnostojącą czy wannę do zabudowy – w jej obszernym wnętrzu z pewnością się zrelaksujesz. Na zamówienie dostępne są wszystkie warianty z systemem hydromasażu i napełniania, zaś w przypadku wanien wolnostojących jest możliwość wyboru koloru obudowy.


 Poznaj wszystkie kolory obudowy

Nagroda za znakomite wzornictwo

Charakterystyczna forma Collaro zyskała również aprobatę jury złożonego z ekspertów ds. wzornictwa: umywalki stojące na blacie z półką na baterię otrzymały za znakomity design renomowaną nagrodę Red Dot Award w kategorii „Product Design 2019”.