Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Vivia

Pozwalam sobie na komfort

Kolekcja Vivia
Kolekcja Vivia
Kolekcja Vivia
Vivia umywalki

Komfort i design dokładnie według mojego gustu

Chcesz, aby Twoja druga łazienka miała nie tylko ponadczasowy design, lecz przede wszystkim była komfortowo urządzona? Nie idź więcej na żaden kompromis – wybierz jedno i drugie! Daj się oczarować odświeżającej i nowoczesnej kolekcji do łazienek Vivia, która w najdrobniejszych szczegółach dba o Twoje dobre samopoczucie: od komfortowej umywalki z dużą ilością wolnego miejsca aż po obszerną kabinę prysznicową z zamontowanym równo z podłogą brodzikiem. Odkryj teraz łazienkę w klasie komfort. Pozwól sobie na kolekcję Vivia. 

Produkty

Stworzone jak dla mnie: komfortowe dodatki Vivia

Bogate wyposażenie Vivia skupia się na Twoich potrzebach. Ciesz się większą swobodą ruchów i bezprogowym wejściem pod prysznic dzięki zamontowanemu równo z podłogą brodzikowi z kolekcji Squaro Infinity lub Subway Infinity i daj się rozpieścić funkcją łagodnie padającego deszczu główki prysznicowej Vivia. Ręcznik i inne przybory pod prysznic możesz na czas kąpieli wygodnie umieścić w osłoniętym schowku panelu prysznicowego.

Więcej miejsca zapewnia również umywalka o eleganckim kształcie i dużej głębokości, w której np. bardzo łatwo można umyć włosy. A komfortowa miska WC z ergonomiczną, bardzo szeroką deską sedesową zapewnia komfort siedzenia oraz maksymalną czystość dzięki innowacyjnej technologii DirectFlush.

Więcej o DirectFlush

Vivia  panelu prysznicowego
Seria mebli Vivia
Seria mebli Vivia
Seria mebli Vivia
Seria mebli Vivia
Seria mebli Vivia

Więcej miejsca do przechowywania i większy komfort siedzenia

Seria mebli Vivia jest perfekcyjnie dostosowana do Twoich potrzeb. Dzięki temu na przykład z komfortowej konsoli z rozkładanym lustrem i wyjmowanymi pojemnikami na akcesoria możesz korzystać, wygodnie siedząc. Taboret na kółkach ze zintegrowanym schowkiem to wygodne siedzisko, które następnie można po prostu wsunąć pod konsolę. Różne moduły szafek dzięki inteligentnej koncepcji przechowywania umożliwiają utrzymanie porządku i ładu w łazience. Innowacyjna szafka z lustrem My View 14+ dzięki możliwości indywidualnego ustawienia barwy i natężenia światła zapewnia optymalne oświetlenie łazienki. Idealne do robienia makijażu, golenia i relaksu.

Meble łazienkowe

Wszystkie produkty z kolekcji Vivia

Doświadcz komfortu na najwyższym poziomie i skorzystaj z programu do projektowania łazienki online

Skorzystaj z innowacyjnego programu do projektowania łazienki Villeroy & Boch i w zaledwie kilku krokach urządź swoją indywidualną wymarzoną łazienkę komfortowymi elementami z kolekcji Vivia. Następnie możesz obejrzeć realistyczną wizualizację 3D swojego projektu.

Zaprojektuj lazienke


Łazienki – inspiracje


Kilka kliknięć – mnóstwo ciekawych aranżacji

Sięgnij po inspiracje

Newsletter


Poznaj najnowsze trendy w świecie łazienek

Zarejestruj się już teraz

Znajdź dystrybutora


Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz


www.shah21.com.ua

babyforyou.org

www.thailand-option.com/what-is-a-binary-option/