Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Meble łazienkowe Villeroy&Boch

Optymalne wykorzystanie przestrzeni w pięknym stylu

Zrealizuj swoją wymarzoną łazienkę za pomocą mebli łazienkowych firmy Villeroy & Boch i przekształć pomieszczenie w prywatną oazę wellness, pełną luksusowych udogodnień, które sprawiają, że pierwsza i ostatnia czynność dnia są tak wyjątkowe. Wyrafinowane meble łazienkowe – od szafki podumywalkowej przez różnorodne półki i szafki do szafki z lustrem – łączą się z produktami ceramicznymi w łazience, tworząc harmonijną całość. Miękkie, zakrzywione kształty z wyrafinowanymi, uwodzącymi detalami o wyraźnym języku projektowania, który redukuje meble łazienkowe do podstawowych elementów: Wybieraj spośród różnorodnych kształtów i kolorów mebli łazienkowych w swoim osobistym stylu – nowoczesnym miejskim, klasycznym lub błogim spa. Wielowymiarowe kolekcje firmy Villeroy & Boch dają swobodę tworzenia funkcjonalnej przestrzeni w sposób odpowiadający potrzebom i pragnieniom w zakresie estetyki i komfortu. Za kształtnym wzornictwem i atrakcyjnymi dekorami chowają się wyrafinowane koncepcje przechowywania, które oferują wystarczająco dużo miejsca na wszystkie przybory łazienkowe. Ponadto w naszej ofercie produktów do łazienek można znaleźć rozwiązania do pomieszczeń o najbardziej zróżnicowanych warunkach przestrzennych – zarówno pojedynczych jak i całych zestawów, do małej łazienki dla gości, jak i do luksusowej oazy wellness. Odkryj różnorodność produktów do łazienek dzięki Villeroy & Boch.

Meble łazienkowe do prywatnego zacisza

Chyba nie ma tak prywatnego miejsca, jak łazienka. Dlatego tym ważniejsze jest znalezienie mebli łazienkowych spełniających osobiste życzenia i potrzeby. Poniżej wyjaśniamy, co jest ważne w doborze mebli łazienkowych. Podczas gdy łazienka rodzinna jest miejscem, w którym niekiedy dużo się dzieje, łazienka dla gości służy jako zacisze zachęcające gości do relaksu nawet na niewielkiej przestrzeni. W zakresie funkcjonalności i estetyki łazienki, każdy ma swoje własne pomysły, które znajdują swój wyraz w meblach łazienkowych. Niezależnie od tego, czy chcesz umieścić funkcjonalność mebli łazienkowych na pierwszym planie 

czy stworzyć zmysłowe otoczenie pełne wygodnych udogodnień, to przede wszystkim kwestia osobistego gustu. Projekt łazienki, oprócz własnych pomysłów, zależy również od przestrzeni dostępnej dla mebli. Luksusowe meble łazienkowe firmy Villeroy & Boch okazują się doskonałym rozwiązaniem, które pozwala uprzyjemnić wizytę nawet w najmniejszej łazience. Dzięki temu ręczniki, przybory i akcesoria łazienkowe są zawsze pod ręką, starannie schowane w szafkach i na półkach.

Niezależnie od tego, czy są to przybory do codziennej higieny, do programu wellness czy ręczniki kąpielowe: w łazience znajduje się wiele rzeczy i akcesoriów, które nie powinny zajmować wiele miejsca, a mimo to powinny być zawsze pod ręką. Meble łazienkowe firmy Villeroy & Boch imponują swoją wyjątkową funkcjonalnością. Doskonale ukształtowane szafki z lustrem, szafki podumywalkowe i różnorodne półki oferują wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie wszystkich dużych i małych rzeczy, których możesz potrzebować w łazience.

Produkty kosmetyczne, jak również produkty do pielęgnacji twarzy i zębów, które powinny znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie umywalki, są starannie przechowywane w gustownej szafce podumywalkowej lub w podświetlonej szafce z lustrem i w razie potrzeby dostępne w zasięgu ręki. Pozwala to rano zaoszczędzić cenny czas, który można wówczas wykorzystać na ważniejsze sprawy. Przemyślny układ wnętrza luksusowych mebli łazienkowych firmy Villeroy & Boch pozwala uporządkować akcesoria kąpielowe, artykuły elektryczne i ręczniki. W ten sposób Twoja oaza wellness tworzy czyste i zachęcające wrażenie

Wygląd

Kolekcje łazienkowe firmy Villeroy & Boch prezentują różnorodność, dzięki której można zaprojektować łazienkę – jaki styl odpowiada Twojemu wyobrażeniu o wymarzonej łazience? Preferujesz naturalne, rustykalne materiały, które zachęcają do relaksu w harmonii z naturą lub prosty, minimalistyczny styl umeblowania, który pozostawia więcej miejsca na podstawowe rzeczy? A może łazienka jest dla Ciebie uwodzącym miejscem, które zachęca do oddawania się marzeniom dzięki filigranowym meblom łazienkowym z wyrafinowanymi detalami? Podobnie jak ceramika łazienkowa, wnętrze również pełni funkcję ekspresyjnego elementu wystroju łazienki i wyjawia Twoją osobowość. Podczas urządzania łazienki nie zawieraj żadnych kompromisów i stwórz luksusową łazienkę, która spełnia Twoje wymagania estetyczne i sprawi, że będziesz się w niej czuć jak w domu. Dzięki asortymentowi mebli łazienkowych firmy Villeroy & Boch możesz nadać funkcjonalnemu pomieszczeniu indywidualny styl w różnych wariantach. Dzięki temu urządzając łazienkę możesz wybierać z nieskończonych możliwości kombinacji – a mimo to idealnie zharmonizujesz meble łazienkowe z brodzikiem i wanną, tworząc idealne, skoordynowane wnętrze, w którym znajdziesz spokój i relaks. Drewno lub szkło: każdy materiał, z których wykonane są meble łazienkowe, zapewnia własny efekt przestrzenny. Drewniane szafki i półki tworzą przytulną atmosferę, zaś szklane meble emanują szczególną elegancją. Dlatego oprócz wzornictwa, dekorów i koloru materiał, z którego wykonane są meble łazienkowe, to kolejne kryterium kształtujące wygląd mebli.


Komfort

Pozwól sobie na relaks w wannie i bujanie w obłokach lub szybko załaduj swój smartfon podczas porannego prysznica: komfort dla każdego oznacza coś innego. Przykładowo, w przypadku mebli łazienkowych komfort oznacza prostotę użytkowania i łatwe w utrzymaniu powierzchnie – są to kryteria, dzięki którym ekskluzywne rozwiązania łazienkowe firmy Villeroy & Boch wyróżniają się ze względu na ich wyjątkowe właściwości materiałowe i genialne innowacje.

Dzięki wyrafinowanej bezdotykowej technologii „push-to-open“ szafki łazienkowe można wygodnie otwierać i zamykać naciśnięciem ręki. W ten sposób półki, szafki podumywalkowe i szafki z lustrem firmy Villeroy & Boch zapewniają maksymalny komfort i zamieniają każdą wizytę w łazience w czysty relaks. Inteligentne funkcje, takie jak bezprzewodowa stacja ładująca do smartfona i holistyczne oświetlenie zintegrowane z meblami, dzięki któremu można ustawić indywidualne nastroje, zapewniają wyjątkowe chwile dobrego samopoczucia.

Pomieszczenie: wykorzystaj możliwości

W naszym asortymencie można znaleźć szafki podumywalkowe, szafki łazienkowe i szafki z lustrem nawet do najmniejszych pomieszczeń

Szafki podumywalkowe

Umywalka stanowi centrum łazienki – to powinno znaleźć odzwierciedlenie w meblach łazienkowych. Szafki podumywalkowe stanowią idealną podstawę dla umywalek firmy Villeroy & Boch, a dzięki wyrafinowanemu językowi projektowania w połączeniu ze stylową ceramiką łazienkową tworzą harmonijną całość. Ponadto ręczniki i inne przybory są przechowywane w bezpośrednim sąsiedztwie umywalki, sprawiając, że wszystko, czego potrzebujesz, jest zawsze w zasięgu ręki.

Szafki podumywalkowe

Szafki i półki

Przemyślnie zaprojektowane szafki łazienkowe firmy Villeroy & Boch stanowią idealne uzupełnienie szafki podumywalkowej i lustra łazienkowego. W zależności od miejsca w łazience, można wybrać szafkę boczną lub wysoką bądź swobodnie zawiesić półki o ekskluzywnym wzornictwie. Wysoka szafka prezentuje się jako szczególnie funkcjonalny schowek. Na niewielkiej powierzchni można przechowywać wszystkie rzeczy niezbędne do osobistego programu wellness.

Szafki łazienkowe

Lustra i szafki z lustrem

Do ostatniego sprawdzenia wyglądu niezbędne jest lustro w łazience. Stylowe oraz funkcjonalne lustra i szafki z lustrem firmy Villeroy & Boch będą szczególną atrakcją w Twojej prywatnej oazie wellness. Dzięki opcjonalnej funkcji podgrzewania można nawet zapobiec zamgleniu lustra.

Lustra łazienkowe

Jakość: postaw na długowieczność

Twoje rytuały pielęgnacyjne sprawią, że meble łazienkowe będą poddawane ogromnym codziennym obciążeniom. Wilgoć i wahania temperatury dokuczają półkom i szafkom. Dzięki produktom firmy Villeroy & Boch nie musisz zawierać kompromisów w zakresie jakości i długowieczności. W stylowych wnętrzach łazienkowych kunszt połączony z wyszukanymi materiałami tworzy meble o wyrazistym wzornictwie, które zapewnią najlepsze chwile dobrego samopoczucia przez długi czas.

Znajdź meble łazienkowe do swojego domu

Uwolnione od wszystkiego, co zbędne, a jednocześnie odznaczające się orzeźwiającą lekkością – meble łazienkowe z kolekcji Memento 2.0 zapewniają wystarczająco dużo miejsca w łazience, aby wyrazić swoją osobowość. Meble łazienkowe z kolekcji Aveo o czystych, owalnych kształtach wprowadzają wyraźną zmysłowość do łazienki, która promieniuje ciepłem i bezpieczeństwem – idealne na relaks po męczącym dniu. W jakim stylu pragniesz urządzić swoją wymarzoną łazienkę? Dzięki programowi do projektowania łazienki firmy Villeroy & Boch możesz wypróbować meble łazienkowe z różnych kolekcji o różnych kształtach, rozmiarach i dekorach, aż znajdziesz wnętrze, które będzie idealnie pasować do Twojej wymarzonej łazienki. Zainspiruj się.