Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Systemy instalacyjne Villeroy & Boch

Systemy instalacyjne Villeroy & Boch

Bez płytki spłukującej nie pomoże nawet najpiękniejsza toaleta, gdy nie można jej spłukać. Villeroy & Boch produkuje płytki spłukujące ViConnect, dostępne w różnych wzorach i materiałach. Dlatego zawsze można znaleźć przycisk spłukujący idealnie pasujący do każdego WC lub pisuaru oraz ogólnego wystroju wnętrza łazienki. Już dawno minęły dni, kiedy w łazience liczyła się wyłącznie funkcjonalność. Wzornictwo i indywidualny styl są coraz ważniejsze – nawet w przypadku tak małych elementów, jak płytka spłukująca firmy Villeroy & Boch. Nie ma już prawie żadnych toalet ze spłuczkami górnymi lub ściennymi. Spłuczki zintegrowane ze ścianą są coraz częściej pierwszym wyborem przy projektowaniu łazienki. Nieestetyczne spłuczki są elegancko ukrywane za ścianą lub w specjalnie zmontowanej półce. Po ukryciu rzucającej się w oczy spłuczki łazienka wygląda na przestronniejszą. Niemniej jednak toaleta nadal wymaga spłukiwania po każdym użyciu. Płytki spłukujące są wbudowane w ścianę przed podtynkową spłuczką i z nią połączone. Można je zainstalować z przodu, na ścianie, w pozycji zawieszonej lub leżącej, jeżeli nad podtynkową spłuczką jest miejsce. Przyciski są wtedy naciskane od góry.


Wzornictwo w najdrobniejszym szczególe

Szkoda byłoby, gdyby w stylowo urządzonej łazience płytka spłukująca nie wyglądała dobrze. Z tego powodu firma Villeroy & Boch postawiła sobie za zadanie zaprojektowanie płytek spłukujących które wyglądają dobrze z każdą ceramiką WC. W naszej ofercie dostępne są płytki spłukujące w różnych kolorach i materiałach pasujące do indywidualnego stylu łazienki. Stylowo zaprojektowana w najdrobniejszym szczególe – tak aby czas spędzany w łazience był zawsze przyjemnością. Dzięki Villeroy & Boch pomieszczenie jest nie tylko funkcjonalne, ale również przemyślnie zaprojektowane.

Oszczędne zużycie wody dzięki przyciskom funkcyjnym

Oferujemy modele z jednym lub dwoma przyciskami. Płytki spłukujące tylko z jednym przyciskiem mają zintegrowaną funkcję zatrzymywania spłukiwania. Płytki spłukujące z dwoma przyciskami oferują dwie funkcje spłukiwania za pomocą wstępnie ustawionej różnej liczbie litrów wody. W większości przypadków po naciśnięciu mniejszego przycisku spłukiwana woda ma objętość 3 litrów, natomiast po naciśnięciu większego przycisku – 6 litrów. Można to jednak do pewnego stopnia indywidualnie dostosować podczas montażu. Funkcja spłukiwania z dwoma przyciskami pomaga zmniejszyć zużycie wody i chronić środowisko. Funkcja spłukiwania jest – w zależności od modelu – uruchamiana ręcznie lub pneumatycznie, tzn. delikatne naciśnięcie przycisku wystarcza do uruchomienia spłukiwania.

Płytki spłukujące firmy Cul-Branch.info – subtelnie przyciągające wzrok

Subtelne, ale wysokiej jakości, ponadczasowe wzornictwo – płytki spłukujące marki Villeroy & Boch pasują do każdej łazienki i stanowią stylowe wzbogacenie ogólnego wystroju wnętrza. W zależności od indywidualnych upodobań i stylu łazienki, możliwy jest wybór pomiędzy płytkami z tworzywa sztucznego lub szkła – naturalnie obie wersje są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Większość płytek spłukujących jest umieszczona na ścianie, tak aby były one widoczne i wyczuwalne. Niemniej jednak elementy z serii M300 i E300 mogą być montowane podtynkowo, zapewniając niemal płynne połączenie ze ścianą. Nakładane płytki spłukujące również idealnie pasują do wystroju wnętrza łazienki.

Płytki spłukujące z tworzywa sztucznego – do każdej łazienki

Płytki spłukujące wykonane z tworzywa sztucznego są wszechstronne i pasują do każdego stylu łazienki oraz wszystkich serii łazienkowych firmy Villeroy & Boch. Dostępny jest wybór kilku kolorów – czarnego, różnych odcieni szarości, bieli i różnych odcieni metalicznych. Możliwy jest również wybór pomiędzy kwadratowymi płytkami z okrągłymi przyciskami, tak jak widoczny tutaj model ViConnect 921944 do pisuarów i model 922485 do misek WC oraz podłużnymi płytkami z prostokątnymi przyciskami, znajdującymi się na równi z powierzchnią płytki lub wystającymi, wąskimi, metalowymi przyciskami. Z wyjątkiem płytki spłukującej do pisuarów, wszystkie płytki spłukujące z tworzywa sztucznego zawierają dwa przyciski. Krawędzie płytek spłukujących są zaokrąglone i optycznie miękkie.


Stylowe płytki spłukujące ze szkła

Płytki spłukujące ze szkła tworzą w łazience ekskluzywne i atrakcyjne akcenty. Wysokiej jakości bezpieczne szkło jest trwałe i odporne na stłuczenie. Nawet w przypadku tych modeli można wybierać między różnymi wersjami kolorystycznymi: klasyczną czernią lub bielą, ale również odcieniami metalicznymi lub szarości. Model ViConnect 922160 można montować podtynkowo w ścianie. Element ten przyciąga wzrok, gdyż ta płytka spłukująca płynnie łączy się ze ścianą. Model ViConnect 921843 jest dostępny wyłącznie w kolorze czarnym. Niemniej jednak ta płytka spłukująca jest prawdziwą ucztą dla oka – zintegrowane diody LED, osadzone na tylnej stronie płytki, sprawiają, że produkt przyciąga wzrok nawet w ciemności. Miękkie światło zapewnia przyjemną, ciepłą atmosferę. Płytki te pomagają również poruszać się w nocy – dlatego nie trzeba już włączać jasnego światła w łazience, gdy wstaje się w nocy „za potrzebą“. Ten model jest szczególnie przydatny w hotelach, w których każdego dnia nowi goście muszą poruszać się po łazience w nocy. Przeszklone płytki spłukujące firmy Villeroy & Boch są zgodne z nowoczesnymi koncepcjami z przezroczystymi


Zakres dostawy

W zależności od modelu, zestaw zawiera ramę zawieszenia, a także odpowiednie śruby mocujące, ramkę na przyciski i oszczędzające wodę dwa przyciski spłukujące. Podświetlany za pomocą diod LED panel z płytką spłukującą zawiera również puszkę podtynkową, transformator podtynkowy na 230 V i przewód przyłączeniowy do oświetlenia. Wszystkie poszczególne elementy są pakowane w osobne kartony zabezpieczające produkt na czas transportu oraz przed roztrzaskaniem. W zależności od tego, czy potrzebne są płytki spłukujące do suchej, czy mokrej konstrukcji, szeroki asortyment produktów firmy Villeroy & Boch zawiera optymalny model do każdej sytuacji. Zawsze dołączone do zestawu instrukcje montażu, a także poręczny film wideo na firmowym kanale YouTube, zapewniają odpowiedzi na pytania dotyczące instalacji.

Mała, ale w pełni innowacyjna technologia

Płytki spłukujące wraz z technologią montażu ViConnect firmy Villeroy & Boch charakteryzują się niskim poziomem hałasu w przepływie wody. Nawet w nocy nikomu nie przeszkadza głośne spłukiwanie. Podobnie jak w przypadku standardu Villeroy & Boch, płytki spłukujące są dokładnie testowane w celu zagwarantowania najwyższej jakości w doskonałym wzornictwie do Twojej łazienki. W przypadku wystąpienia powodu do reklamacji zapewniamy 25-letnią gwarancję posprzedażową na wszystkie poszczególne części produktu ViConnect. Po wybraniu płytki spłukującej montaż jest dziecinnie prosty. Dzięki innowacyjnej technologii przewodów wszystko jest szybko podłączone i zamocowane. Już nic nie będzie stanowić przeszkody w spłukiwaniu. Płytki spłukujące firmy Villeroy & Boch oznaczają: w najwyższym stopniu długotrwałą jakość.

Przycisk spłukujący
Przyciski spłukujące