Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Formularz kontaktowy firmy Cul-Branch.info

Pytania kieruj bezpośrednio do nas.

Masz pytania dotyczące łazienki i wellness? Być może Twoje pytanie zostało już zadane, sprawdź w zakładce „Najczęściej zadawane pytania”. Gdy tam nie znajdziesz pomocy, możesz wysłać do nas zapytanie poprzez formularz kontaktowy.

Masz pytania dotyczące zastawy stołowej lub płytek Villeroy & Boch? W takim razie skorzystaj z odpowiednich formularzy kontaktowych, aby uzyskać szybką odpowiedź na swoje zapytanie.

Klientów biznesowych:
Proszę zwrócić uwagę, że niniejszy formularz kontaktowy jest przeznaczony wyłącznie do zapytań naszych klientów prywatnych. Do zapytań klientów biznesowych proszę używać przeznaczonego do tego celu formularza na naszym portalu dla klientów biznesowych

Tytuł grzecznościowy
Imię *
Nazwisko *
Do zapytań klientów biznesowych proszę używać przeznaczonego do tego celu formularza na naszym <a target="_blank" href="https://pro.villeroy-boch.com/en/pl/bathroom-and-wellness/contact.html">portalu dla klientów biznesowych</a>.
Adres
Kod pocztowy
Miasto
Kraj *
Telefon
Adres e-mail *
Data urodzenia
Dotyczy *
Państwa zapytanie *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Villeroy & Boch oraz przekazanie ich innemu administratorowi w celu realizacji przesłanego zapytania. *
Proszę o przesyłanie informacji o nowościach Villeroy & Boch drogą mailową
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Villeroy & Boch w celach marketingowych. Dodatkowo wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych autoryzowanym salonom sprzedaży Villeroy & Boch w celach marketingowych. Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Villeroy & Boch AG z siedzibą w Niemczech, Saaruferstraße, 66693 Mettlach. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Kod zabezpieczający