Arrow-Down - cul-branch.infoArrow-Left - cul-branch.infoArrow-Right - cul-branch.infoArrow-Up - cul-branch.infoCheck-Large - cul-branch.infoCheck-Small - cul-branch.infoasymetrisch - cul-branch.infoElement 7 - cul-branch.infoElement 1 - cul-branch.infoeckig - cul-branch.infoElement 3 - cul-branch.infoElement 1 - cul-branch.infoElement 4 - cul-branch.infoElement 6 - cul-branch.infooval - cul-branch.infoElement 5 - cul-branch.inforund - cul-branch.infoElement 4 - cul-branch.info

Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Szkło | Lustra

Zadbaj prawidłowo o szklane powierzchnie i lustra.

Połyskujące wnętrze

Szkło optycznie powiększa i nadaje wnętrzu lekkości. Różne odcienie i rodzaje szkła pozwalają na dużą kreatywność. Nawet grube kilkumilimetrowe szkło wydaje się lekkie jak piórko. I tak na przykład wszystkie kabiny prysznicowe Villeroy & Boch wykonane są z jednowarstwowego hartowanego szkła, odpornego na uderzenia i zarysowania. Nieporowata powierzchnia jest higieniczna i łatwa w czyszczeniu.

Czyszczenie:
Powierzchnie szklane należy czyścić ciepłą wodą z dodatkiem niewielkiej ilości płynu do mycia naczyń.

Kabiny prysznicowe VIL BOclear:
VIL BOclear, jednowarstwowe szkło hartowane jest opcjonalne w kolekcji Subway- i Lifetime i standardowe w Squaro. Podobnie jak szkliwo CeramicPlus powierzchnia VIL BOclear sprawia, że krople wody łączą się ze sobą i natychmiast spływają cienkimi strumieniami, zabierając ze sobą brud i osad z kamienia. Dzięki temu pielęgnacja jest wyjątkowo łatwa: Szyby należy czyścić regularnie czystą wodą i miękką szmatką lub gąbką (nie czyścić szmatką z mikro włókien, ani nie używać środków lub materiałów czyszczących, mogących pozostawiać zarysowania i zadrapania).